Velíšskej přespolňák 2020 zrušen

Vážení běžci, diváci a fanoušci našeho závodu,

bohužel vám musíme oznámit, že zastupitelstvo Obce Veliš a vedení našeho fotbalového klubu (jako hlavní organizátoři) rozhodlo o zrušení letošního ročníku našeho běžeckého závodu.
Důvodem je situace spojená s Covid-19 a obava o zajištění organizace a hlavně bezpečnosti jak vás závodníků, tak i organizátorů, diváků a všech obyvatel naší obce.
Náš závod není jen událostí sportovní, ale i společenskou pro všechny generace, a tento rozměr naplnit, by za současných podmínek bylo značně komplikované.

Abychom alespoň vyšli vstříc všem běžcům, kteří by se našeho závodu rádi zúčastnili, na termín závodu, tedy 20.6.2020, připravíme a vyznačíme tratě na 5 a 10 km, aby je bylo možné individuálně či po malých skupinkách kdykoliv během dne proběhnout. V prostoru startu/cíle připravíme tabule kam se budou moci všichni účastníci zapisovat včetně časů, které si sami naměří. Zaznamenané časy následně zveřejníme.

Moc nás celá situace mrzí, ale věříme že ji pochopíte a zachováte nám přízeň i v následujících letech a my vám budeme moci nabídnout závod v plné parádě jako v minulých letech.

Napsat komentář